Skontaktuj się z nami już dziś!

Napisz do nas !
Produkt dnia
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

- O FIRMIE – 

Out Of Office to hurtownia fryzjerska, która nie skupia się na ilości dostępnych produktów, a na jakości oferowanego asortymentu. Branżę fryzjerską znamy od podszewki i nie obce są nam jej problemy. Staramy się wychodzić im naprzeciw, jednocześnie oferując naszym Klientom produkty, które pomogą im przyczynić się do stałego podwyższania jakości usług w swoim salonie. Nasze serce bije w Poznaniu, jednak chętnie dzielimy się nim z naszymi Klientami z całej Polski :-)

 

JESTEŚMY JAK KRÓTKA LISTA MENU – „MAŁO, ALE SMACZNIE”  

Nie jesteśmy jak inne hurtownie fryzjerskie, które pojawiają się jak włos w zupie i o mały włos nie upadają. Każdego dnia robimy, co tylko w naszej mocy, by spełniać oczekiwania naszych Klientów i dostosowywać swoją ofertę do ich aktualnego zapotrzebowania. Gdy trzeba stanąć na głowie – robimy to, bo wiemy doskonale, z czym każdego dnia muszą mierzyć się salony fryzjerskie i ich właściciele. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej, dzięki czemu doskonale znamy się na realiach pracy w tym zawodzie i orientujemy się w potrzebach, problemach i wyzwaniach, przed którymi na co dzień stają salony fryzjerskie. Nasza oferta to wisienka na torcie, jeśli chodzi o zaopatrzenie branży fryzjerskiej. Nasza hurtownia fryzjerska nie posiada obszernej bazy produktów „do niczego” (takich, że włos się jeży na głowie), a wyłącznie śmietankę tych, które są szczególnie godne uwagi i zaufania. Główny obszar naszej oferty to akcesoria jednorazowe, w tym między innymi pelerynki fryzjerskie, fartuchy fryzjerskie, ręczniki jednorazowe i folie aluminiowe, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki STYLETEK. 

 

NASZ ZESPÓŁ 

Posiadamy skromny i ambitny zespół, który rzadko zawodzi. Nawet gdy sprawa wisi na włosku, nasz zespół bez problemu sobie z nią poradzi. Nasza ekipa jest doskonale zgrana i otwarta – to dzięki niej nasza hurtownia fryzjerska działa jak w zegarku. Nie dzielimy włosa na czworo i mamy poczucie dystansu do samych siebie, jednocześnie jednak traktujemy naszych Klientów z należnym im szacunkiem i powagą. Swoją pracę wykonujemy zza biurka, jednak często wybieramy się również w teren, by móc ze swoją ofertą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie nie tylko oferować wysokiej jakości produkty dedykowane do branży fryzjerskiej, ale również służyć naszym Klientom profesjonalną obsługą, wsparciem merytorycznym i fachowym doradztwem. 

 

Wyłączny dystrybutor w Polsce STYLETEK

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl